6204 відвідувача онлайн
17 096 87

Італія та Німеччина дозволили розрахунок за російський газ у рублях, - Reuters

газ

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це пише видання Reuters.

Джерела видання зазначають, що обидві країни повідомили компаніям, що вони можуть відкрити рахунки в рублях, щоб продовжувати купувати російський газ, не порушуючи санкцій проти Москви, після переговорів з Європейським Союзом.

Німецькі імпортери газу отримали від Берліну повідомлення про можливість відкривати рахунки в рублях для оплати російського газу без порушення санкцій.

Німеччина, як йдеться в повідомленні, вирішувала це питання в координації з ЄС. Італійський уряд, за даними джерела Reuters, також спілкувався з Європейською комісією і отримав роз’яснення щодо того, як легально купувати російський газ.

Офіційних повідомлень з цього питання від цих країн та ЄС ще не було.

Топ коментарі
+70
І деякі ще тут кажуть, що Мельник надто недипломатично говорить до керівництва Німеччини. Та він занадто м'яко з ними
показати весь коментар
21.05.2022 09:52 Відповісти
+53
Німеччина та Італія були союзниками в Другу Світову. Совпадєніє?
показати весь коментар
21.05.2022 09:53 Відповісти
+47
Вот тебе и европейские ценности. И это те которые постоянно нам впаривают *мирный план* *****. Они мечтают чтобы побыстрее война закончилась на любых условиях, снять с Рашки санкции и начать опять торговать и получать от ***** бабки и газ.
показати весь коментар
21.05.2022 09:53 Відповісти

Завантаження...